Którędy wchodzi haker po dane. Szyfrowanie kontra luki bezpieczeństwa.

Którędy wchodzi haker po dane. Szyfrowanie kontra luki bezpieczeństwa.

Darmowy
którędy wchodzi haker

O webinarze

Cyfrowy świat wprowadza nie tylko nowe szanse, ale i nowe zagrożenia dla biznesu. Zwykle wyglądający e-mail z plikiem, który udaje fakturę może zainfekować system informatyczny całej firmy a przechwycone w wyniku cyberataku dane odzyskamy… jednak za kilkaset tysięcy złotych okupu. Jak uchronić swoją firmę przed tego typu atakami?

 

Kreatywność internetowych przestępców nie zna granic, a fakt, że pomaga im również sztuczna inteligencja, tworzy niezwykle niepokojącą wizję przyszłości. W webinarze: ,,Którędy wchodzi haker po dane. Szyfrowanie kontra luki bezpieczeństwa.” opowiemy o metodach działania hakerów. Skupimy się na mankamentach, dzięki którym haker może uzyskać dostęp do naszych danych. Z tego webinaru dowiesz się w jaki sposób atakuje haker i jak się przed tym chronić.

 

Opowiemy także o tym jak prosto zabezpieczyć informacje w firmach. O socjotechnikach wykorzystywanych do ich kradzieży oraz dobrych praktykach i mocy szyfrowania.

 

 

Prowadzący:

 

Katarzyna Abramowicz

 

Radczyni prawna

 

Współtwórczyni wraz z ojcem Zbigniewem Abramowiczem 6 serwisów, działających i służących do dziś milionom internautów w Polsce m.in przelewy24.pl (serwisu do obsługi płatności internetowych) ; oduslug.pl (porównywarki cen usług w Polsce); specfile.pl (aplikacji do zabezpieczania dokumentów dla firm) specprawnik.pl (marketplace łączącego klientów z prawnikami) i bilety24.pl (serwisu do zakupu i rezerwacji biletów online) która z tworzenia, rozwijania i sprzedawania biznesów stworzyła sobie swój życiowy model. Prelegentka największych konferencji w Polsce związanych z tematyką legaltech i nowymi technologiami. Laureatka StartUp Europe Awards, konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, jedną z pierwszych w Polsce spółek hostingowych.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy 300 pierwszych osób, które zarejestrują się na webinar.

FAQ

Dla kogo będzie ciekawy?

-Dla ambitnych przedsiębiorców, którym zależy na bezpieczeństwie danych swojej firmy
-Dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa
-Dla osób, które chcą zabezpieczyć prawidłowo dane swojej firmy
-Dla osób, które w przeszłości padły ofiarą ataku hakerskiego

Czego się nauczysz?

-Poznasz sprawdzone sposoby,  które pomogą zabezpieczyć Twoją firmę przed cyberatakami.
-Dowiesz się jakie podstępne praktyki stosują hakerzy wobec przedsiębiorstw.
-Sprawdzisz czy Twoja organizacja ma powody do obaw i czy prawidłowo zabezpieczyłeś dane swojej firmy przed hakerami.