5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW. Podstawy pozycjonowania.

5 kroków do zwiększenia ruchu na stronie WWW. Podstawy pozycjonowania.

Darmowy

O webinarze

Ten webinar to cenna lekcja dla każdego, kto posiada stronę WWW. To kompendium wiedzy o działaniach w Internecie, omówione w prosty i przejrzysty sposób.

 

Dzięki uczestnictwu w tym webinarze dowiesz się co to jest pozycjonowanie i dlaczego nie można go mylić z SEO. Dostaniesz listę podstawowych zadań, które pomogą Ci osiągnąć wyższą pozycję w Google i prowadzić skuteczne działania w Internecie. W prosty sposób przekażemy Ci wiedzę na temat tworzenia treści na stronę oraz optymalizacji kodu HTML Twojej strony. A do tego wszystkiego, oprócz wiedzy, na sam koniec webinaru dostaniesz od nas możliwość skorzystania z darmowego audytu SEO Twojej strony WWW oraz kod rabatowy na rankingCoach – aplikację do pozycjonowania i prowadzenia marketingu internetowego.

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma odniosła sukces przy pomocy wyszukiwarki Google – nie może Ciebie zabraknąć.

 

 

Prowadzący:

 

Barbara Kaleńczuk

Marketing Manager of Online Marketing Departament home.pl

 

Moje główne zadania to: bycie w dwóch miejscach na raz, podejmowanie spontanicznych i dobrych decyzji oraz koordynowanie działań mających na celu popularyzację usług reklamy internetowej w home.pl.

FAQ

Dla kogo będzie ciekawy?

Webinar jest skierowany dla każdego. A zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą osiągać sukces swojej firmy i skutecznie ją promować w Internecie.

Czego się nauczysz?

Zapoznasz się z tym, co to jest pozycjonowanie i dlaczego jest istotnym narzędziem marketingowym oraz jakie są jego etapy. Dowiesz się o czym warto pamiętać podczas publikowania treści na stronie, kto jest Twoją konkurencją, a także jak zwiększyć widoczność swojej strony WWW w Internecie